Truniversity: základy copywritingu

Overil som si vedomosti z copywritingu. U chalanov z Truniversity.

Google AdWords basics

adwords basics certification

Advanced Google Analytics Certification

advanced google analytics certification

Content marketing certification

content marketing certification

Absolvoval som content marketing certification. Obsah kurzu: Pochopenie obsahového marketingu. Sila rozprávania príbehov. Generovanie nápadov na obsah. Plánovanie dlhodobej obsahovo-marketingovej stratégie. Matica na vytváranie obsahu. Ako sa stať efektívnym autorom. Recyklácia a zvýšenie hodnoty obsahu. Efektívna propagácia obsahu. Meranie a analyzovanie vášho obsahu. Rozvíjanie rastovej marketingovej mentality.

Email marketing certification

email certification

Absolvoval som Email certification. Obsahová skladba: Emailový marketing a vaše podnikanie. Poslať správnu správu s lifecycle marketingom. Riadenie kontaktov a segmentácia. Časti vysoko výkonného emailu. Dizajn a funkcionalita emailu. Základy doručiteľnosti emailov. Budovanie vzťahov pomocou lead nurturing. Meranie úspechu s emailovou analytikou. Optimalizácia a testovanie emailov.

Inbound sales certification

inbound sales

Ssm inbound sales certified. Úvod do inbound predaja. Prioritizácia aktívnych zákazníkov pred pasívnymi. Získanie pozornosti dnešného informovaného zákazníka. Pochopenie kontextu zákazníka. Doručovanie personalizovanej prezentácie.

Inbound certification

inbound certification

Absolvoval som Inbound certification od Hubspot Academy. Obsah kurzu: Inbound základy. Optimalizácia stránky pre vyhľadávače. Vytváranie obsahu. Základy blogovania. Šírenie obsahu na sociálnych sieťach. Zvyšovanie preklikov a call-to-action. Anatómia pristávacej stránky. Ďakovná stránka. Poslať správny email správnej osobe. Smarketing. Premena predajného procesu na inbound. Základy popredajnej starostlivosti.

Digitálna garáž od Googlu

Digitálna garáž

Absolvoval som Digitálnu garáž od Googlu. Preveril som tak moje znalosti digitálneho sveta a možnostiach digitálnej reklamy.